1. Назва проекту

Пришкільний парк «Екодиво»

2. Локація проекту

с.Нова Галещина Козельщинського району

3. Опис проекту

Благоустрій пришкільного парку – це можливість творчої самореалізації та самовдосконалення молоді Новогалещинської громади. Усвідомлення власної потреби в діяльності, спрямованої на захист, збереження природи, відповідальності за збереження і примноження краси довкілля рідного краю. Прагнення надати ділянці неповторний, індивідуальний стиль, створити свій власний «зелений» світ затишку, витонченості і комфорту спонукало нас розробити проект озеленення та благоустрою пришкільного парку. Загальна площа земельної ділянки   0,9 га. , яка на даний час є занедбаною. Наш парк повинен бути не просто красивим, але і вирішувати суто практичні завдання – створити для людини не лише гарне, а й зручне середовище відпочинку. У відновленому парку будуть створені усі умови для відпочинку різних вікових категорій відвідувачів а саме жива огорожа, прикрасить нашу ділянку і  є обов'язковим елементом сучасного садово- паркового дизайну. Неможливо уявити собі сучасний парк без квітів. Вони радують нас витонченістю форм і ліній, багатством фарб, ніжністю аромату і завжди асоціюються з красою, спокоєм, щастям, затишком. Лавочки,  ліхтарі, альтанка з мережею Wі-Fі, цікавинка нашого проекту- це «Зелений клас». Паркова ділянка знаходиться поруч з ліцеєм. Так, під час освітнього процесу вчителі будуть мати змогу проводити уроки на свіжому повітрі.

 

4. Менеджер проекту

Віктор Кіріченко, Новогалещинський ліцей  Новогалещинської селищної ради Козельщинського району Полтавської області, директор.

 

5. Проблема

   Усвідомлення власної потреби в діяльності, спрямованої на захист, збереження природи,     відповідальності за збереження і примноження краси довкілля рідного краю. Прагнення  облаштувати земельну ділянку, яка є на даний час занедбаною. Надати неповторний, індивідуальний стиль, створити свій власний «зелений» світ затишку, витонченості і комфорту спонукало нас розробити проект озеленення та благоустрою пришкільного парку.

6. Мета проекту

Створення сучасної зони відпочинку, яка буде об’єднувати різні категорії населення, а також формувати кластер інтересів та навичок, напрямів розвитку та самовдосконалення, залучення до самоосвіти; формування особистості, яка здатна свідомо, активно, творчо впливати на навколишній світ; формування в молоді Новогалещинської  ОТГ умінь і навичок, ініціативи та самостійності, віри у свої сили; здійснення еколого-просвітницької роботи.

7. Співорганізатори і партнери проекту.

Місцеві підприємства, благодійні організації. Роль - допомога в реалізації, співфінансування проекту.

8. Залучені сторони і цільова аудиторія проекту.

Залучені сторони - місцева громадськість. Цільова аудиторія - школярі, молодь та старше покоління.

9. Очікувані результати проекту на місцевому та регіональному рівнях.

На місцевому рівні:

  • буде використано механізм залучення громадськості до вирішення проблем ОТГ та прийняття управлінських рішень органами місцевого самоврядування;
  • розвиток інфраструктури населеного пункту, розвиток творчості громади;
  • завдяки колективній роботі батьків і дітей-підвищиться відповідальнісь, активність, віра у майбутнє;
  • після висадження дерев, квітів- покращиться екологічний клімат;
  • покращення благоустрою села, естетичний вигляд пришкільної території , безпечність відпочиваючих

На регіональному:

Перший пришкільний  парк у якому здобувачі освіти будуть отримувати знання на свіжому повітрі. Проведення планових заходів ліцею по обміну досвіду педагогічної спільноти регіону.

10. Заплановані заходи/компоненти проекту.

Назва заходу Строк Кількість учасників Локація
1 Вирубка хащів, ідготовчі роботи по облаштуванню місць для встановлення доріжок та лавочок протягом місяця 20 осіб с. Нова Галещина Козельщинського району Полтавської області. Пришкільний парк розміщений поруч з ліцеєм.
2 Придбання та встановлення альтанки з мережею Wi-Fi, ппридбання і встановлення лавочок, урн, облаштування алейок; висадка саджанців дерев, кущів, квітів. протягом місяця 10 с. Нова Галещина Козельщинського району Полтавської області. Пришкільний парк розміщений поруч з ліцеєм.
3 Монтаж зовнішнього електроосвітлення, встановлення ліхтарів; протягом місяця 10 с. Нова Галещина Козельщинського району Полтавської області. Пришкільний парк розміщений поруч з ліцеєм.

11. Масштабування проекту.

  • Залучити в свій проект друзів і родичів в якості користувачів.
  • Розсилка листів всередині  кола спілкування, спільноти ліцею.
  • Гостьові пости на сайті закладу, в блогах педагогів.
  • Розсилка «холодних» листів потенційним користувачам і авторитетним людям.
  • Взаємодія з потенційними користувачами  в соціальних мережах, на форумах і в інших співтовариствах.

12. Рекламування проекту.

Висвітлення ходу виконання програми у ЗМІ:  районній газеті «Козельщинські вісті», веб-сайт Новогалещинського ліцею http://scoolgal.ucoz.ua/; соціальній мережі «Фейсбук».

13. Бюджет проекту, включаючи грошові внески від всіх партнерів.

Матеріали, роботи/послуги Вартість одиниці, грн. Кількість одиниць Разом, грн. Обласний бюджет Бюджет органу місцевого самоврядування Інші партнери
Лавки 1500 8 12000
Урни для сміття 300 8 2400
Покриття тротуарних доріжок 40000 1 40000
Бордюри 95 140 10000 3300
Саджанці 1000 20 20000
Освітлення 50000 1 50000
Встановлення альтанки з мережею Wi-Fi 50000 1 50000
Загальна вартість: грн.