1. Назва проекту

Цей парк завжди чекає на людей

2. Локація проекту

с. Устимівка Семенівського району

3. Опис проекту

В селі Устимівка, центральному селі, Устимівської сільської ради, відсутня зона, яка пристосована для відпочинку населення: відсутні лавочки, щоб можна було присісти людям похилого віку чи мамам, які прогулюються з немовлятами вулицями села.  

4. Менеджер проекту

Курченко Ніна Михайлівна, Устимівська сільська рада Семенівського району.

5. Проблема

В центрі села Устимівка по вулиці Шевченка знаходиться занедбаний пустир площею 1 га,  на якому росте старе, аварійне дерево клена, розростаються кущі та знаходяться залишки споруд невідомого призначення, все це можливо випиляти, викорчувати, очистити від залишків будівельних матеріалів та посадити парк, який згодом можна обладнати тротуарами, встановити лавочки для відпочинку, створити велодоріжку, обладнати пішоходну зону та розбити клумбу.

6. Мета проекту

Створення зеленої зони,забезпечення її зручності,  доступності, безпечності для населення.

 

7. Співорганізатори і партнери проекту.

Устимівський сільський комунгосп. Роль - прибирання території (вирубування чагарників, вивезення залишків споруд, прибирання будівельного сміття, вирівнювання території).

Фізичні особи підприємці, фермерські господарства. Роль - допомога в підготовці та плануванні  земельної ділянки для закладки парку, посадка дерев, квітів, догляд за насадженнями, підвіз води для поливу та інше.

8. Залучені сторони і цільова аудиторія проекту.

Залучені сторони - працівники Устимівської сільської ради, учнівський та педегогічний колективУстимівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, працівники Устимівського поштового відділення, працівники Устимівського СБК та бібліотеки. Цільова аудиторія - громада села Устимівка, учні Устимівської школи, вихованці дитячого садочка, гравці футбольної та волейбольної команд.

9. Очікувані результати проекту на місцевому та регіональному рівнях.

На місцевому рівні - благоустрій території, створення зеленої зони та зони відпочинку для населення, залучення дітей старшого віку до озеленення. На регіональному - створення бази для проведення  культурно-мистецьких заходів, продовження  роботи по створенню алей: сакури, декоративного каштану та ялівцевого кругу. Посадка дерева кожною сім’єю та відповідний догляд (об’єднуючий  фактор громадської родини).

10. Заплановані заходи/компоненти проекту.

Назва заходу Строк Кількість учасників Локація
1 Прибирання території (вирубування чагарників, вивезення залишків споруд, прибирання будівельного сміття, вирівнювання території) протягом місяця 10 пустир на вулиці Шевченка
2 Планування території під зелені насадження, зону відпочинку, встановлення лавочок, прокладання велодоріжки та квітника протягом місяця 5 пустир на вулиці Шевченка
3 Посадка зелених насаджень протягом місяця 70 пустир на вулиці Шевченка

11. Масштабування проекту.

На базі новоствореного парку проводити культурно-мистецькі заходи та продовжувати роботу по створенню алей: сакури, декоративного каштану та ялівцевого кругу.  Організація насадження дерев кожною сім’єю та відповідний догляд (об’єднуючий  фактор громадської родини).

12. Рекламування проекту.

Всіма доступними засобами.

 

13. Бюджет проекту, включаючи грошові внески від всіх партнерів.

Матеріали, роботи/послуги Вартість одиниці, грн. Кількість одиниць Разом, грн. Обласний бюджет Бюджет органу місцевого самоврядування Інші партнери
Прибирання території 10000 2 20000
Придбання саджанців листових порід дерев, ялівцю 200 200 40000
Придбання та установка лавочок для відпочинку 5000 3 15000
Придбання та доставка гранвідсіву для посипання вело та пішохідних доріжок 15000 1 15000
Придбання саджанців квітів та обладнання квітника бордюрним каменем, Встановлення табличок алей 10000 1 10000
Загальна вартість: грн.